Internetipood + Ladu20 = E-Kaubandus

InternetipoodInternetipood”Veebikas” on Ladu20 veebipõhine liides, mis annab Ladu20 kasutajatele võimaluse tutvustada oma tooteid internetipõhiselt ja anda oma klientidele võimaluse teha toodetele tellimusi üle interneti.

Veebika “tootekataloogis” saab tutvustada tooteid ning on võimalus lisada toote juurde informatiivne tekst, pilt, link.

Veebika “tellimiskeskuses” on võimalik sisestada tellimusi.

Veebika kaudu tellimuse tegijad jagunevad oma iseloomu poolest kaheks: püsikliendid ja juhukliendid:

– püsikliendid logivad sisse neile eralatud kasutajanime ja parooli kasutades. Tellimuse tegemisel rakendatakse kaupadele hinna määramisel automaatselt vastavale kliendile kehtestatud hinnareegleid. Tehtud tellimused tulevad automaatselt peale nende kinnitamist Ladu20-sse ja tellimusele rakenduvad varasemalt kokkulepitud maksetingimused.

– juhukliendid sisse logima ei pea. Kaupade hindadena rakendub kaupade standardhinnakiri. Tellimuse kinnitamine ja Ladu20-sse jõudmine toimub peale pangalingi kaudu makse teostamist. Käesoleval hetkel on meil pangalingid teostatud järgnevate pankadega: Sampo Pank, SEB, Swedbank.

Kõik Internetipoest tehtud tellimused lähevad automaatselt otse Ladu20 infosüsteemi ja hetkest, millal tellimus on tellija poolt kinnitatud, on laol juba võimalus tellimuse kaupu väljastama hakata.

Et internetipood oleks kasutajatele mugav ja informatiivne peab laoettevõte  regulaarselt uuendama oma kaubaandmeid (pildid, kirjeldused, lingid).